Блокиратор-педалей

Блокатор педалей

Блокиратор-педплей-300x56
Електромеханічний блокатор педалей Blocker розроблений і виробляється в Україні та успішно зарекомендував себе в роботі з 1998 року як надійний засіб від угону автомобіля.

Блокування педалей допоможе?

Професійні викрадачі автомобілів крокують у ногу з часом та технічним прогресом, а іноді навіть випереджають його.
Сумна статистика така, що автомобіль, буквально упакований стандартним набором охоронних систем, зазвичай викрадається лише за лічені хвилини!
Тому основне завдання власника автомобіля - заздалегідь купити блокатор педалей автомобіля і виграти у зловмисників дорогоцінний час, звівши їх шанси викрадення до мінімуму, використовуючи нестандартні способи захисту, такі як блокатор педалей Blocker.

Переваги

Блокиратор-педплей-300x56

Ефективний захист

Блокатор педалей на авто непросто виявити, його неможливо розкрити або обійти; його також не вдасться швидко зламати. Механічний блокатор педалей це дуже міцний, ефективний і рідкість живучий механізм, здатний здивувати своєю стійкістю навіть досвідченого «ведмежатника».

Надійність та довговічність

Конструкція іммобілайзера БЛОКЕР має значний запас міцності та забезпечує довгу та безвідмовну роботу системи. Механізм блокатора надійно захищений від шкідливих впливів: пил, бруд, волога, різкі перепади температур, вібрація та вандалізм йому не страшні. Наведене вище підкріплюється гарантійними зобов'язаннями виробника протягом 36 місяців.

Зручність

Система проста в обігу: для активації можна просто натиснути кнопку брелока, а для зняття з охорони – достатньо скористатися електронним контактним ключем (працює без батарейок). І жодних маніпуляцій зі штирями, засувами, замочними свердловинами та громіздкими металевими предметами.

Індивідуальність

БЛОКЕР забезпечує персоналізований контроль доступу до автомобіля: тільки власник зможе управляти блокуванням системи, прописувати чи видаляти ключі, а також змінювати ПІН-код.

BLOCKER-SERTIFICATE-1

Сертифікат якості

БП-300x56-білий

Blocker пройшов випробування в Центрі сертифікації засобів охоронного призначення МЕРТ України та офіційно схвалений до використання, про що свідчить отриманий сертифікат якості .

Як працює блокатор педалей?

Блокиратор-педплей-300x56

Блокатор педалей Блокер є потужним електронно-механічним блокуванням - це високоміцний сталевий циліндр з телескопічно висувним корпусом і вбудованою платою управління.

Дана система дозволяє блокувати основні рухливі вузли автомобіля, пов'язані з його керуванням - педалі гальма та зчеплення.

При цьому одним кінцем пристрій кріпиться до блокованого приводу , а іншим – до кузова автомобіля з використанням двох шарнірних з'єднань, антивандального кріплення та модельних адаптерів.

У пасивному, вимкненому стані пристрій ніяк не впливає на функціонування педалі – контрольованого вузла.
Але якщо блокатор педалей включений, то при спробі угону блокування неминуче.

Відбувається це досить своєрідно: якщо блокер встановлений на педаль гальма, зловмисник зможе її натиснути. Але педаль так і залишиться в натиснутому положенні - іммобілайзер блокує її зворотний хід.

В результаті автомобіль не зрушить з місця, а наступні натискання педалі тільки погіршать ситуацію для викрадача - розривне навантаження БЛОКЕРу 2100кг у поєднанні з потужним антивандальним кріпленням охолодять запал навіть самого наполегливого лиходія.
Розблокувати систему зможе лише власник автомобіля!

Забігаючи трохи вперед, хотілося б заспокоїти потенційних користувачів системи Blocker і відповісти на питання, що резонно виникає:

  • «А чи може блокування педалі гальма відбутися під час руху?
  • Ні , не може. Справа в тому, що після зняття системи з охорони та наступного запуску двигуна Blocker повністю вимикається і переходить у пасивний режим. Він повторює амплітуду руху педалі і Ви навіть не відчуйте його присутності. Таким чином, активація Блокера і подальше блокування педалі гальма можливе тільки при вимкненому моторі і жодним чином неможливе під час руху - така схема підключення пристрою.
Замовити онлайн
БП-300x56-білий
Як нас знайти?

Наші контакти

Пн – Пт: з 9:00 до 18:00
Сб: з 10:00 до 14:00
Нд: вихідний

Потрібна консультація? Зв'яжіться з нами!
Кошик
Почніть друкувати, щоб побачити продукти, які ви шукаєте.